Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Dilema e shqiptarëve/ E ka bërë Donaldi pikturën e Adem Jasharit apo jo? PUBLIKOHET VIDEO, si qëndron e vërteta

spot_img

Lajme të ngjashëm

Me rastin e përvjetorit të 14-të të Pavarësisë së Kosovës, finalisti i “Big Brother Vip”, Donald Veshaj realizoi portretin e komandantin legjendar, Adem Jashari.

Portret nga i cili të gjithë shqiptarët e Shqipërisë dhe Kosovës ngelën “gojë hapur”. Mirëpo, si gjithmonë edhe në këtë rast shqiptarët kanë patur diçka për të shtuar. Që prej mbrëmjes së djeshme lart e poshtë po qarkullojnë thashetheme se kjo pikturë nuk është bërë nga vetë Donaldi, por është futur e gatshme nga produksioni.

Ka qenë vetë produksioni ai i cili publikoi video para, gjatë dhe pas përfundimit të portretit dhe na lejoni të themi se kjo pikturë është pikturuar nga vetë Donaldi, madje aty janë dëshmitarë edhe vetë banorët, të cilët e përgëzojnë aktorin për portretin e realizuar.

Më shumë
spot_img
spot_img