Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
1.5kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Dil te semafori”, Arjan Konomi shpërthen ndaj konkurentit +40: Do kërkoj që të zhdukesh nga këtu, të të vijë turp

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një debat i ashpër ndodhi sonte në emisionin Përputhen +40, mes analistit Arjan Konomi dhe një prej konkurentëve, Armandos.

Debati lindi pasi javën e kaluar ai i tha një prej konkurenteve aty, Stelës, “ik dil në semafor”, pasi kjo e fundit i tha “je si ato djemtë që ulen te trotuari dhe hanë fara”.

Arjan Konomi i tha Armandos që t’i kërkonte falje Stelës ose të largohej nga emisioni, përndryshe vetë Arjani do kërkonte që ai të largohej.

Konomi: Ke përdorur një ofendim të rëndë për Stelën.

Armando: Ma thuaj.

Konomi: Nëse ke akuza dhe vërejtje thuaji këtu në emision, por ato që ke thënë ti herën e kaluar për Stelën janë maskarallëqe të mëdha që nuk i takon një mashkulli ti thotë.

Armando: Qetësohu kujdes me terminologjinë Arjan.

Konomi: Nuk i takojnë një mashkulli të moshës tënde dhe të profesionit tënd.

Armando: Të lutem shumë tani.

Konomi: Unë kam mbetur shumë keq dhe ti nëse i thua këto ose zhduku që këtu ose kërkoji falje se jam unë i pari që do kërkoj që ti të zhdukesh që këtu.

Armando: Po çështë ky fjalor?!

Konomi: Po po është fjalori im ja po ta them.

Armando: E ke të pabazuar dhe të njëanshëm.

Konomi: E dëgjuam ore çfarë the se s’dua ta përsëris në televizion. Të të vijë turp.

Armando: Turp të të vijë ty Arjan sepse e ke të pabazuar po akuzon pa argumentuar.

Konomi: I ke thënë punon në semafor. A i ke thënë një gjë të tillë? Nëse s’të pëlqen ajo lëre mos i fol më ose nëse s’ka interes asnjë vajzë këtu dil nga emisioni.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img