Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Dikur në pritje me orë të gjata, Rama publikon videon: Pushimet e para pa kufi mes Shqipërisë dhe Kosovës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama thotë se këto janë pushimet e para pa kufi mes Shqipërisë dhe Kosovës.

Ai ka ndarë një video ku shihet sesi pushuesit nga Kosova prisnin në radhë të gjata për të hyrë në Shqipëri verën e kaluar, ndërsa këtë vit me marrëveshjen e arritur mes dy vendeve nuk do të ketë më kufi për muajt e verës dhe festat kombëtare.

albsig

“Pushimet e para pa kufi mes Shqipërisë dhe Kosovës” shkruan Rama në postimin e tij në rrjetet sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img