Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dikur ishte “molla e sherrit” mes Policisë Bashkiake dhe asaj të Rendit, sot ish-deputeti socialist poston foto me Nalën, lopën e tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kanë kaluar rreth 12 vite nga koha kur pallati i Dash Pezës u bë “mollë sherri” mes Policisë Bashkiake dhe asaj të Rendit, pasi Inspektoriati i Ndërtimit kishte vendosur ta shembte.

Në krye të Bashkisë së Tiranës qëndronte Edi Rama, i cili vendosi që më vonë ta merrte Dash Pezën në parti dhe ta bënte deputet.

Por tashmë Peza është tërhequr nga politika dhe vazhdon aktivitetet e tij private, ndërkohë që në rrjetet sociale ka publikuar një foto me lopën e tij, Nalën.

Në foto Dash Peza shihet ndryshe nga ajo që ishim mësuar ta shihnim kur ishte deputet, pasi ka hequr kostumin e deputetit për ta zëvendësuar me “rrobat e fshatit”.

Screenshot 7 5

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img