Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

Dikur ishin të dashur, ja çfarë thotë sot Stine për lidhjen me Roza Latin: Ka qenë më e mirë kur…

Lajme të ngjashëm

Lidhja dhe ndarja e këngëtarit të njohur Stine me moderatoren Roza Lati është komentuar gjatë nëpër mediat rozë.

Ditën e djeshme, Stine ka qenë i ftuar në rubrikën “BE Coffee” ku është pyetur nga moderatorët se nëse i vjen keq që s’është i lidhur tani me Rozën pasi është shumë e njohur dhe ka shumë ndjekës në rrjetet sociale.

Mirëpo, Stine nuk ngurroi të jepte një përgjigje të sinqertë.

‘Jo fare, nuk më bën përshtypje fare. Madje për mua ka qenë më e mirë kur nuk ka qenë me folloëersa”, u përgjigj këngëtari njohur ndërsa më vonë tha: Ne thjesht jemi shok shumë të mirë, ka ngel ai respekti. Testi më i mirë ishte ‘Dance ëith me’, kur ishim atje e kuptuan që ishim thjesht shumë shok të mirë, s’kishte as një lloj shkëndije’, përfundoi këngëtari.

 

Më shumë