Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Dikur “i vinte flakën” emisionit të Çanit me format e kolme, shihni si ka ndryshuar trupi i Iva Alikos: Nuk e di më pëlqejnë femrat apo meshkujt… (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Iva Aliko, fotomodelja që “çmendte” fansat me format e saj sensuale, sot ka bërë një ndryshim rrënjësor me jetën e saj.

Ajo është sot e ftuar në “Zonë e Lirë” ku ka treguar edhe për këtë ndryshim rrënjësor. Aliko i ka lënë pas pozat seksi me forma bombastike duke iu futur sportit të “Bodybuilding”, ku para pak ditësh është shpallur kampione në këtë sport, për Shqipërinë.

Çani e ka pyetur shumë në lidhje me këtë ndryshim, duke e ngacmuar dhe për orientimin e saj seksual, nëse ka ndryshuar apo jo, nëse ndihet më shumë burrë se sa grua.

Aliko tha se është femër, por nuk mund të japë një përgjigje se cila gjini i pëlqen më shumë.

Më shumë

spot_img
spot_img