Dikur dy gjimnaziste, sot njëra dietologe, tjetra drejtoreshë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:56 25-01-2016 Dikur dy gjimnaziste, sot njëra dietologe, tjetra drejtoreshë

Një foto nxjerrë nga arkivat e njërës prej protagonisteve në foto ka ngjallur interes në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për Blerina Bombajn dhe Julinda Dhamen, njëra dietologe, tjetra drejtoreshë e Përgjithshme e Promovimit të Tiranës.

Dy vajzat, siç zbulon Bombaj, asokohe kanë qenë në vitin e dytë në gjimnaz dhe bie në sy veshja e tyre e kohës. Pavarësisht se në pamje duken si dy vajza “gangstere”, dy gjimnazistet i “tradhton” buzëqeshja, e pandryshuar edhe sot.

Blerina Bombaj sot

bler.jpg

Julinda Dhame sot

dhame.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01350998878479
array(1) { ["section"]=> string(65) "dikur-dy-gjimnaziste-sot-njera-dietologe-tjetra-drejtoreshe-30874" }