Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
2.6kmh
0 %
Pre
33 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Digjet “Range Rover-i” në Vlorë, në pronësi të modeles së njohur (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një automjet tip “Range Rover” ka shpërthyer në flakë mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës.

Mësohet se automjeti është në pronësi të modeles së njohur Françeska Jaçe, por e përdorte babai i saj.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, ndërkohë që policia dyshon se mjeti ka marrë flakë për shkak të një shkëndije në motorr.

“Më datë 29.03.2021, rreth orës 21:04, në lagjen “ Pavarsia”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht një mjet i markës “Range Rover”,  në pronësi të shtetases F. J., banuese në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit”, thuhet në njoftimin e policisë.

 

Më shumë

spot_img
spot_img