Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Digjet një shtëpi, në zonën muzeale të Gjirokastrës, dyshimet e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një banesë në Gjirokastër në zonën e Pazarit është përfshirë nga flakët.

Banesa që është përfshirë nga flakët është në pronësi të shtetasit A.L., dhe dyshohet se shkak është bërë një shëndije elektrike.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka të lënduar, por vetëm dëme të shumta material.

Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punonë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img