Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Digjet një makinë në Vlorë, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Partizani”, dhe se automjeti është djegur në pjesën e përparme.

albsig

spring

Banorët sapo kanë parë flakën kanë njoftuar zjarrfikësen dhe kanë tentuar të shuajnë flakët. Dyshimet paraprake janë për zjarrvënie të qëllimshme.

Grupet hetimore po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img