Tirana
light rain
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
29 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Digjet një makinë në Vlorë, dyshimet e para

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një makinë është përfshirë nga flakët në Vlorë.

Bëhet me dije se orës 12:15, në lagjen “Partizani”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur, dyshohet aksidentalisht, një mjet i markës “Opel”, në pronësi të shtetasit T. Sh, banues në Vlorë.

albsig

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

“Sot, rreth orës 12:15, në lagjen “Partizani”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur, dyshohet aksidentalisht, një mjet i markës “Opel”, në pronësi të shtetasit T. Sh, banues në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img