Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Digjet një makinë në Lazarat, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

68282e83dd3604084ec3cae1dde56df1

Një makinë është përfshirë nga flakët pak minuta më parë në fshatin Lazarat.

Policia dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve, të cilat dyshohet se janë të qëllimshme. Mjeti të cilit i është vënë flaka është në pronësi të shtetasit me inicialet I.B.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img