Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Digjet një makinë në Durrës, policia shoqëron disa persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një automjet në pronësi të M.T është djegur mbrëmjen e sotme në Durrës, por fatmirësisht ka vetëm dëme material dhe jo të ëlnduar.

Policia njofton se ka shoqëruar në komisariat disa persona, të cilët dyshohen se kanë dijeni mbi ngajrjen.

Më datë 14.06.2021, në orën 21:20, në lagjen nr.8 Durrës, ka rënë zjarr në mjetin tip “Volksëagen”, në pronësi të shtetasit M. T., nga e cila ka vetëm dëme materiale.

Janë shoqëruar në ambientet e Policisë disa persona të dyshuar se mund të kenë dijeni për ngjarjen si dhe vijon puna për administrimin e çdo prove materiale që do ti shërbejë zbardhjes së ngjarjes. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit”, njofton policia.

Më shumë

spot_img
spot_img