Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Digjet një automjet pranë Gjykatës në Elbasan, merr flakë dhe makina ngjitur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e034ac2ab3bd067b06f4d3ab5fc80c17

Një makinë e parkuar pranë Gjykatës, në qytetin e Elbasanit ka marrë flakë, ndërkohë që ka djegur edhe një mjet që ishte parkuar ngjitur me të.

Zjarri fillimisht ka rënë në mjetin tip Skoda dhe më pas është përçuar edhe në mjetin tjetër. Dyshohet që zjarri të ketë qenë i qëllimshëm.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe vijon hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të rënies së zjarrit.

 

Më shumë

spot_img
spot_img