Digjet një automjet në autostradën Tiranë-Durrës (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:54 06-06-2020 Digjet një automjet në autostradën Tiranë-Durrës (DETAJE) Foto ilustruese

Një automjet ka marrë flakë në autostradën Tiranë-Durrës, teksa dyshohet se shkak ka qenë një defekt në motor.

Flakët fatmirësisht nuk kanë lënduar njerëz, por kanë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Koha me reshje dulet se ka ndihmuar që flakët të shuhen, megjithatë policia dhe zjarrfikësja janë nisur për në vendngjarje.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012460947036743
array(1) { ["section"]=> string(62) "digjet-nje-automjet-ne-autostraden-tirane-durres-detaje-209285" }