Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Digjet ndërtesa 4-katëshe në Berat, shpëtojnë çifti i të moshuarve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ndërtesë 4-katëshe është përfshirë nga flakët pak më parë në qytetin e Beratit.

Mësohet se në banesë jetonin një çift të moshuarish, të cilët fatmirësisht nuk kanë pësuar lëndime.

Ndërkohë bëhet me dije se ka vetëm dëme materiale.

Sakaq, policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të zjarrit.

Më shumë
spot_img
spot_img