Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Digjet makina pa targa në Vlorë, ishte parkuar prej kohësh në Plazhin e Vjetër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një automjet në qytetin e Vlorës është përfshirë nga flakët mesditën e sotme.

Sipas informacioneve paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur në Plazhin e Vjetër, ku mjeti tip “Fiat” është shkrumbuar totalisht.

albsig

spring

Automjet i cili ishte pa targa ka qenë i parkuar në atë zonë prej kohësh, ndërkohë kanë qenë banorët ata të cilët kanë njoftuar zjarrfikësen.

Në vendngjarje ka mbërritur dhe policia të cilët po punojnë për gjetjen e autorit që i ka vendos flakën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img