Digjet makina në Elbasan, dyshimet e para

Publikuar tek: aktualitet, më 13:05 27-07-2020 Digjet makina në Elbasan, dyshimet e para Ilustruese

Një makinë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në Elbasan.

Bëhet me dije se në lagjen ‘5 Maj’, është përfshirë nga flakët një makinë, e cila qëndronte aty prej kohësh e palëvizur.

Dyshohet se zjarrëvënia ka qenë e qëllimshme, pasi makina qëndronte prej disa kohësh në zonë dhe kishte zënë hapsirën publike.

Sakaq, makina është shkrumbuar totalish.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-zv.ministrja e Jashtme Edith Harxhi e pranon: Faleminderit PD-së së Gjirokastrës time që më propozoi për deputete
‘Më rrezikohet jeta në burgun e Fierit, më transferoni’, kreu i bandës së Shkodrës kallëzon drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve për shpërdorim detyre »
Article Logic
Execution time: 0.010943174362183
array(1) { ["section"]=> string(47) "digjet-makina-ne-elbasan-dyshimet-e-para-215125" }