Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Digjet makina e një gruaje në Vlorë, 4 ditë më parë u spërkat me benzinë por “plani” dështoi (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Makina e një gruaje në Vlorë është djegur me benzinë mëngjesin e sotëm. Dyshohet se zjarrvënia është e qëllimshme për shkak se mjeti ka qenë i parkuar në oborr dhe në vendngjarje janë gjetur gjurmë benzine.

“Më datë 12.11.2021, rreth orës 08:10, në lagjen “Partizani”, Vlorë, në oborrin e banesës së shtetasit I. H., 30 vjeç, është djegur një automjet tip “Reno”, në pronësi të shtetases E. S. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit”, njofton Policia.

Neësbomb.al ka siguruar fotot e makinës së shkrumbuar, ndërsa burimet bëjnë me dije se edhe 4 ditë më parë, makina e shtetases me inicialet E.S është tentuar të digjet. Autori/rët e kanë spërkatur “Renaultin” me benzinë por plani ka dështuar pasi nuk kanë mundur ta ndezin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img