Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Digjet makina e kryetarit të PS në Elbasan (EMRI-DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

a34607aefd14c0cdb6f3907de5d50af7

Një makinë tip ‘Ford’ është djegur gjatë natës në Elbasan. Paraprakisht dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Burime bëjnë me dije se makina i përket kryetarit të PS-së Elbasan, Xhevahir Budani. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen“5 Maj”, ndërsa sipas burimeve nga automjetit i është vënë zjarri, teksa ishte i parkuar në oborrin e banesës.

Ndërkaq, Budani aktualisht mban edhe postin e drejtorit të Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor për Qarqet e Elbasanit, Korçës dhe Beratit.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:30, ndërsa ende nuk ka informacione zyrtare nga policia e Elbasanit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img