Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

Digjet kamionçina në aksin Thumanë-Fushë Krujë, krijohet trafik kilometrik

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një kamionçinë është djegur ditën e sotme në aksin Thumanë – Fushë Krujë.

Bëhet me dije se kamionçina ishte e mbushur me bazë ushqimore për blegtorinë. Nga kjo ngjarje fatmirësisht nuk ka dëmtuar, por vetëm dëme material.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat zjarrëfikëse dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit. Mirëpo kjo ngjarje ka shkaktuar një trafik të gjatë prej 7 kilometrash, nga Fushë-Ktuja deri në Thumanë.

Më shumë


spot_img
spot_img