Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Digjet jahti me flamur britanik, grekët në panik (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Greqi.

Një jaht me flamurin britanik është përfshirë nga flakët në vendin e njohur me emrin Symi.

Mediat greke kanë publikuar video të jahtit të mbuluar nga flakët dhe raportojnë se nga ngjarja nuk ka persona të plagosur.

Autoritet kanë ndërhyrë në kohë dhe i kanë nxjerrë nga mjeti lundrues pa pasoja.

Ndërsa për shkaqet e zjarrit në jaht po hetohet, pasi nuk janë ende të qarta.

Më shumë
spot_img
spot_img