Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Digjet gjatë natës fasoneria në Vlorë, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një fasoneri është djegur gjatë mbrëmjes së djeshme në Vlorë.

Bëhet me dije se fasoneria është në pronësi të një shtetasi italian dhe dyshohet se zjarrëvënia ka qenë e qëllimshme.

Burime për media bëjnë me dije se fasonerisë i është hedhur lëndë djegëse nga jashtë dhe më pas i është vënë zjarri.

Fasoneria ka dëme të shumta, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po  punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img