Hapësire reklamuese

Aktualitet

Digjet gjatë natës "BMW X5" në Vlorë, policia zbardh detajet e para

Shkruar nga Newsbomb

Një automjet tip “BMW X5” është djegur gjatë orëve të natës në qytetin e Vlorës.

Mësohet se makina "BMW X5" e cila është djegur është në pronësi të shtetasit Andi Selmanaj, dhe në momentin që ka ndodhur ngjarja makina ndodhej e parkuar në oborrin e shtëpisë.

Sipas policia ngjarja ka ndodhur në orët e mesantës, nuk dihet ende nëse zjarri është i qëllimshëm apo ka ndodhur në rrethana të tjera.

Policia:

“Rreth orës 00:00, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një automjet tip “BMË X5”, në pronësi të shtetasit A. S, banues në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.”, thuhet në njoftimin e policisë.

"BMW X5" e djegur gjate nates ne Vlore

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese