Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Digjet flamuri i Rilindjes, Rama publikon VIDEON, ironi për PD-LSI

spot_img

Lajme të ngjashëm

9f87ead0522d959810bf09339c9fa315

Kryeministri Edi Rama ka publikuar videon e djegies së flamurit të ‘Rilindjes’ nga protestuesit e Unazës së Re, mbrëmjen e kaluar.

“VIZION – PROGRAM – EKIP për të qeverisur Shqipërinë në rrugën e Bashkimit Europian  #PDLSIcopyright: Kinoshqupi”, shkruan me ironi Rama, bashkëngjitur videos.

Kujtojmë që gjatë protestës së djeshme, banorët e Unazës së Re i vunë zjarin flamurit të ‘Rilindjes’ së qeverisë Rama.

Me pankarta në duar dhe me thirrjet “Jemi qytetarë nuk jemi shpellarë si dhe poshtë hajdutët”, ata kërkuan të mos preken shtëpitë e tyre.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img