Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

Digjet burgu në Greqi, humb jetën 26 vjeçari

spot_img

Lajme të ngjashëm

Flakët e zjarrit kanë shpërthyer ditën e sotmë në një burg në Chania të Greqisë.

Sipas mediave të huaja mësohet se si pasojë e zjarrit ka mbetur i vdekur një i burgosur emigrant,  26 vjeç.

albsig

26-vjeçari ka ndërruar jetën në spital, ndërsa në vendngjarje kanë mbërritur 3 automjetet zjarrfikëse për të bërë të mundur shuarjen e zjarrit.

Autoritetet  bëjnë me dije se zjarri është vënë nga një i burgosur, duke vënë në rrezik jetën e tij dhe të burgosurve të tjerë në godinë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img