Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
0kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
34 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Digjet “Benzi” gjatë natës në Sarandë, ishte parkuar para një biznesi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4bb06f3defca903d8790e255f55f2dd4

Një makinë është djegur gjatë natës në Sarandë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur pranë një biznesi në fshatin Gjashtë, ku ishte parkuar edhe mjeti tip “benz”.

Shkaku i djegies ende nuk dihet, por paraprakisht dyshohet se është e qëllimshme.Mësohet se janë sekuestruar kamerat e sigurisë në zonën përreth.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për të zbardhur shkakun u djegies së mjetit dhe për identifikimin e autorit.

Më shumë

spot_img
spot_img