Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Digjet banesa në Malësinë e Madhe, shpëtohen 6 anëtarët e familjes

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një banesë është shkrumbuar pak më parë nga flakët në Gruemerinë të Bashkisë së Malësisë së Madhe.

Mësohet se banesa është djegur në pjesën më të madhe të saj, ndërsa shkaqet e zjarrit nuk dihen ende.

Sakaq, bëhet me dije se në banesë jetonin 6 anëtarë të një familjeje, të cilët fatmirësisht nuk janë lënduar.

Ndërkohë, zjarrfikësja ka mbërritur në vendgjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img