Hapësire reklamuese

Aktualitet

Digjet automjeti në Shkodër, dalin detajet e para

Shkruar nga Newsbomb
Digjet automjeti në Shkodër, dalin detajet e para

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 21:15, dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike, ka marrë flakë dhe është djegur, një automjet i parkuar në lagjen “Ahmet Haxhia”, në pronësi të shtetasit E. K., 38 vjeç. Si pasojë, ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor vijon punën për kryerjen e veprimeve proceduriale.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese