Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Digjen ullinj e shkurre, përfshihet nga flakët një sipërfaqeje toke në Delvinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

fe0e0b0fae68ebf3d883d3f1538e49ef

Një zjarr ka rënë paraditen e sotme në zonën mes fshatrave Lefterohor e Kakodhiq në Delvinë.

Bëhet me dije se nga flakët janë djegur një sipërfaqja e madhe me ullinj dhe shkurre.

Zjarrfikësja është aktualisht në vendin e ngjarjes, ndërsa po përpiqet që të bëjë të mundur izolimin e tij.

Nuk dihet ende se çfarë ka shjkaktuar flakët.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img