Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
31 %
9.3kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Digjen mbeturinat tek Komuna e Parisit, shtëllungat e tymit “mbulojnë” zonën (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një akt papërgjeshmëria është shënuar ditën e sotme në kryeqytet, ku tek Komuna e Parisit janë djegur mbeturinat.

Siç shihet edhe në video tymi ka mbuluar zonën, ndërsa qytetarët kanë dalë të friksuar në rrugë.

Nuk dihet nëse zjarrvënia ka qenë e qëllimshme, apo aksidentale.

Ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes, ndërsa zjarrfikësit kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

183886482 163704145590846 1426107695442116555 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img