Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Digjen gjatë natës dy makina në lagjen “Pavarësia” të Vlorës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dc5922f36d60927afe01059a02c091b0

Dy makina janë djegur pjesërisht gjatë natës në lagjen “Pavarësia” në qytetin e Vlorës.

Sipas policisë, makinat e parkuara pranë njëra-tjetrës janë në pronësi të shtetasve me iniciale K.P dhe E.P, të dy banues në Vlorë.

Nuk dihet ende nëse bëhet fjalë për zjarrvënie të qëllimshme apo ndonjë defekt elektrik në makinë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img