Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
0.5kmh
75 %
Hën
21 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
20 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Digjen dy makina në pronësi të një personi në Vlorë (Mesazhi)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Vllahinë të Selenicës, ku janë djegur dy makina.

Bëhet me dije se makinat e djegura janë në pronësi të shtetasit me inicialet T.K. Nga ngjarja fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme material.

Dyshohet se makinat janë djegur për t’i dhënë kështu mesazh dy djemëve të 60-vjeçarit q137 dyshohet se sëfundmi ka pasur konflikte me disa persona.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes si dhe shkakun e rënies së zjarrit.

“Më datë 21.09.2021, rreth orës 03:17, në fshatin Vllahinë, Selenicë, ka rënë zjarr dhe janë djegur dy automjete, të dyja në pronësi të shtetasit T. K, banues në fshatin Vllahinë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img