Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Dielli mbush 1 vjeç, Arbana Osmani me fjalët më të ëmbla për të voglin: Bekimi që më risolli besimin se mrekullitë ekzistojnë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Për Arbana Osmanin dhe partnerin e saj Eduard Grishajn është një ditë e veçantë, pasi i vogli i tyre feston ditëlindjen e parë.

Në një ditë kaq të veçantë nuk kishte si të mungonte dhe një urim me fjalë të ndjera nga mami Arbana.

Ajo për urimin ka zgjedhur disa nga fotot më të ëmbla teksa shkruan “Gëzuar ditëlindjen Dielli im i vogël, dhurata më e papritur dhe më e bukur që më bëri Zoti, bekimi që më risolli besimin se mrekullitë egzistojnë dhe se Dielli mund të lindë sërish. Më ke ndriçuar jetën o Diell, të jam gjithë jetën mirënjohëse. Të do shumë mama!”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img