Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
26 %
2.6kmh
0 %
Pre
33 °
Sht
34 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
E premte, 23 Korrik, 2021

Diell, por vranësira në pasdite, mësoni si do të jetë moti ditën e sotme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të mbizotërojnë në të gjithë territori Shqipëtar, ku gjatë paradites kemi dominim të kthjellimeve. Por në orët e mesditës dhe pasdites pritet shfaqje të kalimeve të lehta të vranësirave në zonat malore, ndësa pjesa tjetër e vendit mbetet me kthjellime.

Temperaturat e e ajrit do të vijojnë të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9°C deri në 30°C.

Era do të fryje e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtēsi 40 km/h nga drejtimi Jugor – Jugperëndimor duke krijuar dallgëzim 3 – 4 ballë.

Më shumë

spot_img
spot_img