Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Diell dhe vranësira, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5ed5d8fcbb379fc28d2efc8ce66f4e93

Moti do të jetë  me mjegull në bregdet në mëngjes, gjatë ditës do të jetë me diell dhe vranësira kalimtare .

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det hapur. Temperaturat do të jenë pa ndryshime.

Temperaturat:

Zona malore 1/18

Zona e ulët 3/20

Zona bregdetare 7/19 gradë Celcius.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img