Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
65 %
2.1kmh
20 %
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
26 °
Die
25 °
Hën
28 °
E enjte, 8 Qershor, 2023

Diell dhe ulje temperaturash, ky është parashikimi i motit për sot

Lajme të ngjashëm

Për ditën e mërkurë vendi ynë do të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qëndrueshme.

Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare.

Era do të fryjë me drejtim nga veriperëndimi me shpejtësi mesatare 1-8m/sek, duke bërë ë valëzimi në detet Adriatik dhe Jon të jetë i forcës 1-2ballë.

Temperaturat parashikohen: në zona malore -2 deri 9°C

në zona e ulëta 1 deri 15°C

në zona bregdetare 4 deri 14°C

Më shumë