Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Diell dhe temperatura të ulëta, mësoni parashikimin e motit për sot: Ja ku pritet dëborë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0ed52618b096d1645602081846216439

Prej ditësh vendi ynë është në ndikimin e masave ajrore të ftohta, me temperatura të ulëta dhe reshje dëbore.

Këto masa ajrore dhe temperaura nën 0 gradë do të mbeten prezente edhe në ditët në vijim.

Dita e diel (sot) do të ketë mot kryesisht të kthejllët e vranësira kalimtare. Reshjet e borës do të jenë me intensitet të ulët të karakterit lokal vetëm në zonat malore në veri të vendit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img