Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Diell dhe temperatura të larta, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti për sot parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare. Në jug e juglindje vranësirat parashikohen në zhvillim gjatë mesditës.

Era do të fryjë nga veriperëndimi e verilindja e lehtë. Në mesditë hera-herës e vrullshme në bregdet dhe lugina. Valëzimi në dete i forcës 2 ballë.

Temperaturat parashikohen:     

në zona malore 16 deri 32°C

në zona e ulëta 19 deri 38°C

në zona bregdetare 20 deri 37°C

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img