Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Diell dhe shi, moti në fundjavë në të dyja ekstremet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot, vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti parashikohet i kthjellët si dhe alternime vranësirash kalimtare të cilat vijnë në dendësim në orët e vona të mbrëmjes.

 Në momentin e zhvillimit të vranësirave reshje shiu me intensitet të ulët e shtrëngata lokale përgjatë vijës bregdetare.

Për ditën e Diel pritet paqëndrueshmëri e kushteve atmosferike. Moti parashikohet i vranët në të gjithë territorin shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët deri mesatar në formën e shtrëngatave.

Gjithashtu në orët e drekës dhe pasdites lokalisht nuk do të mungojnë intervalet me diell.

Artikulli paraprakLiberale
Artikulli tjetër30 vjet RENEA
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img