Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Diçka e re në horizont, Dafina Zeqiri poston foton dhe paralajmëron ndjekësit: Kush është gati?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të ndjekura dhe më të komentuara në showbizin shqiptar. Kjo jo vetëm për talentin dhe këngët e bukura që ka, por dhe për lukun e shumëpërfolur dhe tejet të veçantë.

Së fundmi ajo ka parlajmëruar ndjekësit se shumë shpejt do të sjellë një këngë të re.

Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja ka zbuluar se titulli i këngës është “Japa”, e cila do të vijë pas suksesit të këngës “Duro”, e cila ka marrë mjaft klikime që prej lançimit të saj në Youtube. 

“Kush është gati për Japa”?, ka shkruar këngëtarja.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img