Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
31 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
29 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Dhuratë për Marinën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Marina Vjollca ka postuar në “Facebook” një foto me një buqetë gjigande lulesh dhe shkruante se ndjehej për mrekulli.

Lulet janë të vendosura në formë zemrë dhe kanë të brendashkruar me trëndafila të bardhë shkronjën e parë të emrit të saj.

Më parë, motra e Marinës, Luana Vjollca ka postuar çdo herë buqetat e luleve që vinin në adresë të saj (që për hir të së vërtetës kanë qenë shumë).

Kush janë këta adhurues të fshehur të motrave Vjollca?!

Ne këtë nuk e dimë por për një gjë jemi të sigurtë: “ Këto vajza nuk kanë alergji nga lulet!”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img