Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Dhurata jo vetëm përkthyese, i vjen në ndihmë Enedës për gjithçka: “Duroni edhe pak”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kohët e fundit më shumë po flitet për Dhuratën, personazhin ‘enigmatik’, se sa për vetë përfaqësuesen tonë në Eurovision, Eneda Tarifën.

Vetë këngëtarja po shijon këtë ‘lojë’ dhe kjo shihet në postimin e fundit që Eneda ka bërë në Instagram. “Airplane mode. Foto by Dhurata!”,- shkruan ajo.

Interesimit të gazetareve të showbizit për të zbuluar se kush është Dhurata, Eneda u është përgjigjur se duhet të durojnë edhe pak, deri në fillimin e Eurovision.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img