Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Dhurata Dora me pushime në Spanjë, pozon atraktive, bien në sy linjat perfekte

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1ab5705e0d49721feab881e9013b09d7

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret që nuk dallohet vetëm për këngët e bukura që lançon, por dhe për look-un e veçantë që ka.

Ajo herë pas here bën ndryshime në pamje duke surprizuar fansat.

Së fundmi, Dhurata Dora ka ndarë me ndjekësit disa foto në ‘Instagram’, ku shihet e veshur me një me një fustan të zi që i vë në pah format trupore.

“Mos mi le ti fajet” shkruan këngëtarja krahas postimit të saj.

Dhurata ndodhet në Spanjë, ku po shijon edhe pushimet.

Screenshot_5_copy.pngScreenshot_4_copy_copy.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img