Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Dhunoi dhe bëri për spital 20-vjeçarin në Tiranë, policia në kërkim të autorit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 20-vjeçar është dhunuar në orët e para të mëngjesit në Tiranë.

Bëhet me dije se është dhunaur shtetasi F. K., 20 vjeç, pasi dyshohet se është goditur me sende të forta nga një person ende i paidentifikuar.

Ende nuk dihet se kush e ka dhunuar të riun, ndërsa policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit.

“Rreth orës 01:45, është dërguar për ndihmë mjekësore shtetasi F. K., 20 vjeç, pasi dyshohet se është goditur me sende të forta nga një person ende i paidentifikuar. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit,” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img