Hapësire reklamuese

Aktualitet

Dhunuan administratorin e një portali në Tiranë, arrestohet një nga autorët

Shkruar nga Newsbomb
Dhunuan administratorin e një portali në Tiranë, arrestohet

Policia ka vënë në pranga një 31-vjeçar, i cili dyshohet të jetë një nga autorët që dhunoi administratorin e një portal në Tiranë.

Me anë të një njoftimi zyrtar, unfiromat blu bëjnë me dije se në cilësinë e provës materiale u sekuestrua automjeti me të cilin dyshohet se i riu është larguar nga vendi i ngjarjes, si dhe aparati i tij celular.

Ndërkohë vjotn puna për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të implikuar.

“Si rezultat, në bashkëpunim me shërbimet e DVP Elbasan, në Elbasan, u kap dhe u ndalua shtetasi R. B., 31 vjeç, banues në Elbasan.

Ngjarja  ndodhi më datë 03.10.2023 në rrugën "Bardhok Biba".

Disa persona, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, goditën me sende të forta shtetasin Gj. Z., (adminiatrator i një portali).

Vijon puna për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të implikuar në këtë ngjarje.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua automjeti me të cilin dyshohet se 31-vjeçari është larguar nga vendi i ngjarjes, si dhe aparati i tij celular.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedural,” njofton policia.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese