Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

Dhunonte dhe përndiqte ish-bashkëshorten, arrestohet 50 vjeçari në Tiranë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 47-vjeçar nga Tirana është arrestuar në kushtet e flagrancës nga policia pasi përndiqte prej kohësh ish-bashkëshorten e tij.

Shtetasi Haxhi M. 50-vjeç u arrestua pasi po dhunonte psikologjikisht ish-gruan 47-vjeçare me inicialet F.S.

“Më datë 26.06.2016, u arrestua në flagrancë shtetasi Haxhi Muça, vjeç 50 banues në Tiranë, pasi në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhunë psikologjike e përndjekur ish bashkëshorten F.S vjeç 47 banuese në Tiranë. Nenet 130/a e 121/a i Kodit Penal”, thuhet në njoftimin e policisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img