Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Dhunon fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten, arrestohet 60-vjeçari (Emri)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 60-vjeçar ka rënë në prangat e polciisë pasi akuzohet se në mënyrë të vazhdueshme ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije është arrestuar shettasi Vladimir Ziaj pasi në mënyrë të vazhdueshme ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes me iniciale M.Z.

Menjëherë pas denoncimit e dhunuara ka marrë urdhrin e mbrojtjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img