Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Dhunoi të vëllain dhe theu urdhërin e mbrojtjtes, arrestohet 49-vjeçari në Tepelenë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 49-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tepelenës pasi akuzohet se ka dhunuar fizikisht vëllain e tij.

Burime për uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi Qëndrim Çuna banues në Tepelenë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij shtetasit, Helidon Çuna, 48-vjeç, duke thyer urdhrin e mbrojtjes të vendosur nga Gjykata.

Ndërkohë, materialet i kaluan Prokurorisë së Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i Policisë Tepelenë:

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në  Komisariatin e Policisë Tepelenë arrestuan në flagrancë shtetasin Q. Ç., 49 vjeç, banues në Tepelenë.

Arrestimi i tij u bë pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij, shtetasit H. Ç, 48 vjeç, banues në Vlorë, duke thyer urdhrin e mbrojtjes të vendosur nga Gjykata.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

Më shumë

spot_img
spot_img