Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Dhunoi të dashurën shtatzënë 14 vjet më të vogël, 39-vjeçari e pëson keq (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e komisariatit të Divjakës ka vënë në pranga një person, pasi ushtroi dhunë ndaj bashjetueses së tij.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë, arrestuan në flagrance Besnik T., 39 vjeç, banues në  Divjakë.

Arrestimi i tij u bë pasi në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhunë ndaj bashkëjetueses së tij, M.T, 25 vjeçe. Mësohet se e reja ishte shtatzënë dhe shkak për dhunën ndaj saj ishte xhelozia.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img